Ena izmed bolj odmevnih dejavnosti v tem tednu je bila tekma v odbojki, ki smo jo v torek, 29. 3.2022, učitelji, zaposleni na Drugi osnovni šoli Slovenj Gradec, odigrali proti učencem devetih razredov. Igro so si ogledali tudi nekateri učenci, ki so nas spodbujali. Učiteljica Majda Areh Novak  je poskrbela za pošten dvoboj.

Sreča je bila tokrat na strani učiteljev, saj smo zmagali z rezultatom 2:1. Rezultat priča, da so se učenci borili kot levi, učitelji pa dokazali, da kljub svojim letom nismo od muh. Vsi smo se strinjali, da so tovrstna druženja izjemno pomembna, saj se med nami tkejo vezi izven šolske rutine. Takšni dogodki prispevajo k pozitivni šolski klimi, zato smo si obljubili, da se na igrišču kmalu spet srečamo.

Kako smo se imeli, pa si lahko pogledate na fotografijah (klikni za ogled fotogalerije)

Športni pozdrav