Spoštovani STARŠI!

Obveščamo vas, da  bo v septembru CSD Ravne na Koroškem izvedel trening starševstva po programu Neverjetna leta, ki je namenjen za starše, ki imajo otroke stare od 3. do 8. leta. Ena skupina za starše bo potekala tudi v okviru Centra za družine v Slovenj Gradcu (program je za starše brezplačen).

V času predavanj je za otroke organizirano varstvo.

V kolikor se starši srečujete s kakršnimi koli dilemami pri vzgoji svojih otrok, vam zelo priporočamo vključitev, saj je program zelo kvaliteten.

Več informacij dobite na spletni strani Centra za družine Slovenj Gradec, kjer je tudi elektronska prijavnica.

Kontaktni podatki: Za dodatna vprašanja lahko kontaktirate: MOCIS, Center za izobraževanje odraslih, Meškova ulica 21, 2380 Slovenj Gradec, kristina.navotnik@mocis.si, 070 165 190.