Devetošolci, ki  v šolskem letu 2021/2022 nadaljujejo izobraževanje v srednji šoli, lahko do 22. aprila 2021 (najkasneje do 14.00 ure) svojo prijavo iz kakršnihkoli razlogov morda prenesejo v drug izobraževalni program ali na drugo srednjo šolo.

Kako poteka postopek prenosa prijav?

Postopek PRENOSA PRIJAV bo potekal elektronsko. V primeru, da bi se za to odločili, to storite tako, da na izbrano srednjo šolo, kjer ste oddali prvotno prijavnico, na elektronski naslov svetovalnega delavca (seznam je v priponki) oziroma na poseben elektronski naslov, ki ga je šola ustvarila v ta namen, posredujete skenirano / fotografirano IZJAVO O PRENOSU PRIJAVNICE , podpisano s strani kandidata in staršev, v kateri pisno prosite, da v vašem imenu svetovalni delavec odjavi kandidata na program, za katerega je oddal prvotno prijavnico, in jo posreduje na drugo šolo, kamor bi želel kandidat prenesti prijavo.

Spremljajte informacije, ki jih bodo vse srednje šole objavljale na svojih spletnih straneh.