Spoznajte Jako v kratkem filmčku, ki je bil posnet v šolskem letu 2019/20.

Na šoli smo želeli organizirati dobrodelni koncert, kjer bi zbirali prispevke za dvigalo, ki pa je zaradi korone odpadel.

Narejen je bil v režiji Toma Novosela in njegove ekipe, ki so jo sestavljali Miha Kolar, Miha Švalj in Dejan Pantner.

Pomembno vlogo pri ustvarjanju filmčka je imela tudi njegova (zdaj že bivša) spremljevalka Zala Lorber.

Jaki je v tem šolskem letu že šestošolec, ki je precej zrasel in tudi njegove potrebe so vse večje. Ima nov voziček, ki ga žal z goseničarjem (ki ga vidite v filmčku), ne more več uporabljati, tako da se ne more več pridružiti ostalim sošolcem v jedilnici. Žal je zaenkrat z gibanjem omejen samo na pritličje, zato je naš klic po pomoči še toliko večji in glasnejši.

Hvala za vsak vaš prispevek!.