Čas v taboru v Tolminu osmošolcem kar prehitro mineva – smo že 3. dan v taboru. Žal smo se tudi tokrat zbudili v deževen dan, ki pa se nas je čez dan nekoliko usmilil, saj v času našega terenskega dela padavine niso bile tako izrazite.

Po uvodnem sestanku in obilnem zajtrku so se razredi zamenjali v terenskem delu. Danes je 8.a obiskal gozdno učno pot proti Kozlovem vrhu nad Tolminom, 8. b je raziskoval živalski in rastlinski svet ob sotočju Tolminke in Soče, 8. c pa je bil tokrat športno aktiven na plezalni steni in v lokostrelstvu.

Po kosilu in popoldanskem počitku je sledil obisk kostnice ter družabne igre, ki so osmošolce še posebej razvedrile in povezale. Zvečer po kosilu pa sledi še kviz, spanje …

Gozdna učna pot 8.C

Slika 1 of 74

(Skupno 6.619 obiskov, današnjih obiskov 1)