V petek, 16. marca je na OŠ Franja Goloba Prevalje potekalo področno tekmovanje iz znanja fizike za srebrano Stafanovo priznanje. Iz naše šole so se  tekmovanja udeležili štirje učenci, ki so na šolskem tekmovanju dosegli najboljše rezultate:

• Klemen Potočnik, 8.a
  • Julija Košak, 8.b
  • Luka Vaupot, 8.b
  • Anže Kotnik, 9.b

Vsi so na tekmovanju pokazali veliko znanja fizike in dosegli lepe rezultate. Najbolje pa se je odrezal Luka Vaupot, ki je osvojil med osmošolci drugo mesto, srebrno Stefanovo priznanje in uvrstitev na državno tekmovanje. To bo v soboto 6. aprila na Pedagoški fakulteti Maribor. Ostalim je žal zmanjkala kakšna točka za srebrno priznanje.

Vsem štirim sodelujočim učencem čestitamo za prikazano znanje in dosežen uspeh, Luki pa želimo podobnega uspeha tudi na državnem nivoju tekmovanja!