V ponedeljek, 25. 5. 2020,  se ponovno vračaš v šolske klopi. Tu je nekaj informacij, ki jih moraš vedeti pred prihodom v šolo.

Devetošolci boste imeli pouk v petih skupinah po prilagojenem urniku, ki so vam ga, skupaj z drugimi informacijami, poslali razredniki. V urniku je zapisana tudi učilnica, kjer bo potekal tvoj pouk, in tvoja skupina. Pouk bo vsak dan od 8.20 do 12.40.

Razredniki in sorazredniki vas bodo v ponedeljek pred začetkom prve ure pričakali pred šolo na petih točkah. V šolo ne prihajaj pred 8.10. Pridruži se skupini, v katero si razporejen. Upoštevaj varnostno razdaljo. S sabo imej masko/šal/ruto, da si boš lahko v skupnih prostorih zakril usta in nos. Prvi dve uri sta razredni uri, nato pouk poteka naprej po prilagojenem urniku.

V šolo prinesi:

• podpisano izjavo staršev o svojem zdravstvene stanju (starši jo lahko razredniku pošljejo tudi kot e-dokument),
  • ključek garderobne omarice,
  • če kosiš v šoli, tudi čip za kosilo,
  • športno opremo za zunaj,
  • vse oz. čim več šolskih potrebščin (zvezke, učbenike, pisala …), ker jih boš skupaj s torbo  puščal v šoli.

Vaši razredniki in ravnateljica Nada Duler