V ponedeljek, 25. 9. 2017, smo v šolski avli uradno otvorili prenovljeno streho na naši šoli in obnovljeno šolsko avlo.

S kratkim kulturnim programom so se predstavili pevci Mladinskega pevskega zbora pod mentorstvom gospe Vladke Mori, balerine Pia, Naja in Melanie ter recitatorji Aleša, Enja, Anej, Matevž in Sara pod mentorstvom gospe Saše Polanc in gospe Nade Žunec.

Slavnostna govornika na prireditvi sta bila ravnateljica Druge OŠ Slovenj Gradec, gospa Nada Duler, in župan Mestne občine Slovenj Gradec, gospod Andrej Čas.

Učenci in zaposleni smo veseli nove pridobitve in se iskreno zahvaljujemo Mestni občini Slovenj Gradec ter vsem, ki so kakorkoli pripomogli, da je naša šola dobila novo podobo.