Verjeli smo in uspelo je. Kljub pomanjkanju snega nas je v okolici Ribniške koče pričakal sneg in občutek, da je zima, nas je v celoti prevzel. Tako smo od 20. 1. do 24. 1. preživeli čudovit teden v zimski šoli v naravi. Učenci so rekli, bilo je »cool«.

Vsi spremljevalci, ki smo bili z njimi, se podpišemo pod to izjavo.

Ves teden so učenci osvajali in utrjevali tehniko smučanja. Pravi užitek. Preizkusili so se tudi v teku na smučeh. Nov izziv, zanimiv, drugačen, za marsikoga smešen, nenavaden. Seveda pa je bil dan zapolnjen tudi z različnimi predavanji, od varnosti na smučišču, o FIS pravilih, zdravilnih rastlinah in vesolju. Skratka, koristne, pomembne informacije.

Prepletale so se posebne vezi, prijateljske, oči naših učencev so žarele drugače. Mislim, da  je vsak v dolino prinesel poseben delček spomina, ki pomeni največ.

nekaj utrinkov si lahko ogledate tukaj (klikni za ogled fotogalerije).

Alenka Puc, koordinatorica zimske šole v naravi