V ponedeljek, 10. 6. 2013, smo četrtošolci odrinili proti morju. Na pot nas je pospremila mavrica in v nadaljevanju smo si v prijetnem vzdušju ogledali Postojnsko jamo, po kateri nas je peljal super vodič. Izvedeli smo zelo veliko. Lepote Postojnske jame so nas navdušile. Pot smo nadaljevali proti Debelemu rtiču, kjer nas je čakalo dobro kosilo,  prijazno osebje in lepo vreme. Po počitku smo šli na plažo, se razdelili v skupine in kar takoj začeli z izpopolnjevanjem svoje tehnike plavanja (v morju ter v zunanjem in notranjem bazenu). Popoldne smo s pomočjo zemljevida poiskali Zmajevo žrelo. Ob tem smo si ogledali okolico našega doma. Po večerji pa smo se učenci predstavili po skupinah s programom, ki smo ga pripravljali pred odhodom v šolo v naravo. Prvi dan je bil za nas prečudovit.

plaza

V torek smo že navsezgodaj šli z ladjico v Koper novim doživetjem naproti. Ampak od zdaj naprej nas spremljajte s klikom na tej povezavi.

Nekaj utrinkov si lahko ogledate tukaj (klikni za ogled fotogalerije).

Ribice, gusarji, morske zvezde in morski psi z učitelji vam pošiljamo tople morske pozdrave.